• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Доступ до середовища розгортання, тестування, розробки інформаційно-комунікаційної системи – електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи» для адміністрування, ведення, та хостингу програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Єдиний державний реєстр домашніх тварин»

Оголошено тендер

2 131 612.80 UAH
Номер: 93adac6932f1455c98d9b6cac82dc6b2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-17-012392-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ
Замовник: МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 2 131 612.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Доступ до середовища розгортання, тестування, розробки інформаційно-комунікаційної системи – електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи» для адміністрування, ведення, та хостингу програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Єдиний державний реєстр домашніх тварин»
Примітки: Відповідно до абзацу четвертого підпункту 5 пункту 13 Особливостей Документи, що підтверджують укладання договору без застосування відкритих торгів: 1. Постанова Кабінету Міністрів України від 31.12.2025 р. № 1807 «Деякі питання функціонування програмного забезпечення Державної електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін». 2. Лист ДП «Українські спеціалізовані системи» від 12.05.2026 р. № 02.2-884; 3. Наказ державного підприємства «Українські спеціальні системи» від 09.04.2026 № 32 затверджено «Про затвердження Положення про електронну платформу ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи». 4. Лист Міністерства цифрової трансформації України від 27.04.2026 №567/26; 5. Постанова Кабінету Міністрів України від 07.04.2023 № 311 «Деякі питання функціонування Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.06.2026 15:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
доступ до середовища розгортання, тестування, розробки інформаційно-комунікаційної системи – електронної платформи ведення публічних електронних реєстрів «Дія.Енжін» Державного підприємства «Українські спеціальні системи» для адміністрування, ведення, та хостингу програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Єдиний державний реєстр домашніх тварин»
Код ДК 021:2015: 72317000-0 Послуги зі зберігання даних
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1201010 - Керівництво та управління у сфері економіки, довкілля та сільського господарства
Сума2 131 612.80 UAH