• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).

Оголошено тендер

66 160.00 UAH
Номер: adf28efc7edf4237adfdaa40140c2768
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-17-009122-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
Очікувана вартість: 66 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 17.06.2026 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума66 160.00 UAH