• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гільйотинні гідравлічні ножиці та Матриця штампа для штампування деталей з листового металопрокату

Оголошено тендер

325 368.00 UAH
Номер: 9457c7b41b4f421a923969fa3bf90d42
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-17-003509-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 325 368.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гільйотинні гідравлічні ножиці та Матриця штампа для штампування деталей з листового металопрокату
Примітки: 271 140.00 грн без ПДВ (двісті сімдесят одна тисяча сто сорок гривень 00 копійок), 325 368.00 грн з ПДВ (триста двадцять п'ять тисяч триста шістдесят вісім гривень 00 копійок), в т.ч.: Лот 1 - 169 000,00 грн без ПДВ (сто шістдесят дев'ять тисяч гривень 00 копіок), 202 800.00 грн з ПДВ (двісті дві тисячі вісімсот гривень 00 копійок), Лот 2 - 72 150,00 грн без ПДВ (сімдесят дві тисячі сто п'ятдесят гривень 00 копійок), 86 580.00 грн з ПДВ (вісімдесят шість тисяч п'ятсот вісімдесят гривень 00 копійок), Лот 3 - 29 990,00 грн без ПДВ (двадцять дев'ять тисяч дев'ятсот дев'яносто гривень 00 копійок), 35 988.00 грн з ПДВ (тридцять п'ять тисяч дев'ятсот вісімдесят вісім гривень 00 копійок) Категорія замовника: юридична особа та/або суб’єкти господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у п. 4 ч. 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі –товар -відкриті торги відповідно до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 та ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Дата опублікування: 17.06.2026 10:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума325 368.00 UAH