-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо (Брикети торф’яні насипом), ДСТУ 2042-92
Оголошено тендер
1 199 000.00
UAH
Номер:
01b73bffd398411786366ea678597376
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-013937-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 199 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (Брикети торф’яні насипом), ДСТУ 2042-92
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
16.06.2026 15:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо (Брикети торф’яні насипом), ДСТУ 2042-92
Кількість
218 тонна
Період постачання
до 31.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяТараканів
Сума55 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяТараканів
Сума154 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТараканів
Сума990 000.00 UAH