• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Короби та бокси архівні для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях

Оголошено тендер

321 898.25 UAH
Номер: 756c33e3ed1f427cab05a599bd7201de
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-16-010180-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Замовник: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 321 898.25 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Короби та бокси архівні для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.06.2026 14:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601010 - Керівництво та управління у сфері юстиції
Сума321 898.25 UAH