-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори (зарядні станції)
Оголошено тендер
970 000.00
UAH
Номер:
861cabab347940faa3f7d6a1ec24a286
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-000177-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
970 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори (зарядні станції)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.06.2026 08:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд (субвенція)
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума970 000.00 UAH