• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Леветирацетам 250 мг

Оголошено тендер

186 513.84 UAH
Номер: b4a62b39e9a44befa783cc85c885aa80
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-15-015322-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 186 513.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Леветирацетам 250 мг
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
МНН: levetiracetam Levetiracetam
Дата опублікування: 15.06.2026 16:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Леветирацетам 250 мг
Код ДК 021:2015: 33661300-4 Протиепілептичні засоби
Кількість 64560 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума186 513.84 UAH