-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 30 т.; Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.; Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.
Оголошено тендер
1 100 050.00
UAH
Номер:
37107ba8c9a2401fbc9cf3e46ae66a84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-15-013871-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 100 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 30 т.;
Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.;
Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.
Примітки:
1. Місце знаходження замовника: в межах Житомирської області.
2. Категорія замовника: правоохоронні органи держави.
3. Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями.
4. Кошти загального фонду державного бюджету.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
15.06.2026 16:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Кількість
30 тонна
Період постачання
(не задано)
Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Кількість
20 тонна
Період постачання
(не задано)
Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Кількість
20 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007000 - Національна поліція України
Сума1 100 050.00 UAH