-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Серветки з нетканого матеріалу Medicomp® 10см х 10см 2x100шт (або еквівалент),НК 024:2023: 48131 — Серветка неткана стерильна, НК 031:2024 M0202010101 НЕТКАНІ СКЛАДЕНІ МАРЛЕВІ ВИРОБИ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ; Суперабсорбуючі пов'язки RespoSorb® Super 10см х 10см 10шт(або еквівалент),НК 024:2023: 46854 — Стерильна пов'язка на рану, що не прилипає, абсорбент, НК 031:2024-H9001 — Пов'язки для швів; Суперабсорбуючі пов'язки RespoSorb® Super 10см х 20см 10шт(або еквівалент),НК 024:2023: 46854 — Стерильна пов'язка на рану, що не прилипає, абсорбент,НК 031:2024-H9001 — Пов'язки для швів; Пов’язка атравматична мазева Grassolind® Neutral 10см х 20см 30шт(або еквівалент),НК 024:2023: 46855 — Пов'язка на рану, що не прилипає, проникна,НК 031:2024-H9001 — Пов'язки для швів; Вологі гігієнічні серветки MoliCare® Skin 50шт(або еквівалент),НК 024:2023: 61694 — Серветка для очищення шкіри нестерильна,НК 031:2024 - M040412 Перев'язувальні матеріали, що містять антисептик; Очищуюча піна MoliCare® Skin 400мл(або еквівалент),НК 024:2023: 46206 — Захисний зволожувальний засіб для шкіри, НК 031:2024 код А108002 Захисні креми/гелі для перистомної шкіри.
Оголошено тендер
205 000.00
UAH
Номер:
69878d93d5484809ba6fda7019003d03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-15-012744-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
205 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Серветки з нетканого матеріалу Medicomp® 10см х 10см 2x100шт (або еквівалент),НК 024:2023: 48131 — Серветка неткана стерильна, НК 031:2024 M0202010101 НЕТКАНІ СКЛАДЕНІ МАРЛЕВІ ВИРОБИ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ;
Суперабсорбуючі пов'язки RespoSorb® Super 10см х 10см 10шт(або еквівалент),НК 024:2023: 46854 — Стерильна пов'язка на рану, що не прилипає, абсорбент, НК 031:2024-H9001 — Пов'язки для швів;
Суперабсорбуючі пов'язки RespoSorb® Super 10см х 20см 10шт(або еквівалент),НК 024:2023: 46854 — Стерильна пов'язка на рану, що не прилипає, абсорбент,НК 031:2024-H9001 — Пов'язки для швів;
Пов’язка атравматична мазева Grassolind® Neutral 10см х 20см 30шт(або еквівалент),НК 024:2023: 46855 — Пов'язка на рану, що не прилипає, проникна,НК 031:2024-H9001 — Пов'язки для швів;
Вологі гігієнічні серветки MoliCare® Skin 50шт(або еквівалент),НК 024:2023: 61694 — Серветка для очищення шкіри нестерильна,НК 031:2024 - M040412 Перев'язувальні матеріали, що містять антисептик;
Очищуюча піна MoliCare® Skin 400мл(або еквівалент),НК 024:2023: 46206 — Захисний зволожувальний засіб для шкіри, НК 031:2024 код А108002 Захисні креми/гелі для перистомної шкіри.
Примітки:
КАТОТТГ: UA46060250010015970 Львів
ТПКВКМБ: 2010 Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.06.2026 15:38
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
У даній закупівлі класифікатор ТПКВКМБ 2152 - Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
-
Дата публікації:
27.07.2026 17:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти місцевого бюджету та кошти НСЗУ.
Сума205 000.00 UAH