-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери (Ноутбуки)
Оголошено тендер
999 990.00
UAH
Номер:
63e8cf21458d4d9fbf0b079cf685d3d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-15-012800-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
999 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери (Ноутбуки)
Примітки:
Персональний комп’ютер (Ноутбук) у комплекті з сумкою та маніпулятором типу «миша»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
15.06.2026 15:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональний комп’ютер (Ноутбук
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума999 990.00 UAH