-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дисектор з нанопокриттям (НК 024:2023: 56296 - Електрохірургічний тримач/електрод для відкритих операцій біполярний одноразового використання. НК 031:2024:K0201010202 - Електрохірургічні дисектори для лапароскопії і торакоскопії). Ножиці лапароскопічні типу Metzenbaum «або еквівалент», у комплекті (НК 024:2023: 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод, монополярний, багаторазовий. НК 031:2024: L1217 – Набори інструментів для лапароскопії і торакоскопії, багаторазові)
Оголошено тендер
98 300.00
UAH
Номер:
585aec5f3dfa4ff495a437f0ac868d38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-15-011671-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734011
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гіршмана, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734011
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гіршмана, 8/10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
98 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дисектор з нанопокриттям (НК 024:2023: 56296 - Електрохірургічний тримач/електрод для відкритих операцій біполярний одноразового використання. НК 031:2024:K0201010202 - Електрохірургічні дисектори для лапароскопії і торакоскопії). Ножиці лапароскопічні типу Metzenbaum «або еквівалент», у комплекті (НК 024:2023: 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод, монополярний, багаторазовий. НК 031:2024: L1217 – Набори інструментів для лапароскопії і торакоскопії, багаторазові)
Примітки:
Закупівля на 2026 рік здійснюється на підставі Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
15.06.2026 15:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума98 300.00 UAH