• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (прилад вакуумної фільтрації; аквадистилятор)

Оголошено тендер

91 200.00 UAH
Номер: 838c79e0cb6e4fbdb2acaed0c95444a2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-15-007867-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Очікувана вартість: 91 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (прилад вакуумної фільтрації; аквадистилятор)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування: 15.06.2026 13:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (прилад вакуумної фільтрації; аквадистилятор)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума91 200.00 UAH