• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з завантаження переміщення та розвантаження шунтуючого реактора при виконанні капітального ремонту

Оголошено тендер

1 283 735.21 UAH
Номер: f3483658f9a54a008a3f475653a62016
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-15-004814-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 1 283 735.21 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з завантаження переміщення та розвантаження шунтуючого реактора при виконанні капітального ремонту
Примітки: 2.29
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різні
Дата опублікування: 15.06.2026 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума1 283 735.21 UAH