• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 19/004,Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Мишковичі, вул. О. Кобилянської, 36

Оголошено тендер

112 115.24 UAH
Номер: 55ee714d44074d8698dffb78d5ad6856
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-12-005514-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 112 115.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 19/004,Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Мишковичі, вул. О. Кобилянської, 36
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Карабанов С.О.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування: 12.06.2026 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума112 115.24 UAH