-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери (ноутбуки)
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
c37655cb9a9a4dbaacf034845c571171
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-12-003745-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125616
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул. Огієнка, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125616
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул. Огієнка, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп'ютери (ноутбуки)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30213000-5 Персональні комп’ютери
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.06.2026 10:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональні комп'ютери (ноутбуки)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального та спеціального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума100 000.00 UAH