• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт автотранспортної техніки (Автобус ПАЗ 32054-07 АА2557ТМ)

Оголошено тендер

479 756.40 UAH
Номер: d2cb21b13c3f481fbb4e21029ec2e2ea
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-12-002430-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 479 756.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт автотранспортної техніки (Автобус ПАЗ 32054-07 АА2557ТМ)
Примітки: Код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 12.06.2026 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписПлан складено з урахуванням ПДВ
Сума479 756.40 UAH