• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 10/010, Кіровоградська обл., Петрівський район, смт. Петрове, вул. Степова, 1

Оголошено тендер

112 115.24 UAH
Номер: aecbed2637f54708a692c9aba9046c1a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-12-000953-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 112 115.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 10/010, Кіровоградська обл., Петрівський район, смт. Петрове, вул. Степова, 1
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Сорока С.Л.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування: 12.06.2026 09:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума112 115.24 UAH