• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аналітичні стандарти, стандартний зразок

Оголошено тендер

42 000.00 UAH
Номер: 7c88f95c678140af8958d1583556c4e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-014456-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Замовник: Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Очікувана вартість: 42 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аналітичні стандарти, стандартний зразок
Примітки: Зміни до річного плану закупівель на 2026 рік
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.06.2026 15:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума42 000.00 UAH