-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/027, м. Одеса, вул. Василя Стуса , 2-А 2км+900 м
Оголошено тендер
112 115.24
UAH
Номер:
86b69f98145f4c44951d319ea06eab33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-012672-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
112 115.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/027,
м. Одеса, вул. Василя Стуса , 2-А 2км+900 м
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Шаповал Ю.М.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування:
11.06.2026 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума112 115.24 UAH