• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/033, м. Одеса, вул. Василя Стуса, 3 2км+900 м

Оголошено тендер

112 115.24 UAH
Номер: 5a1ae7f8ced640218954ab7d3b29ee6d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-006160-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 112 115.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/033, м. Одеса, вул. Василя Стуса, 3 2км+900 м
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Шаповал Ю.М.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування: 11.06.2026 11:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума112 115.24 UAH