-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папки архівні та обкладинки до спадкових справ для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях
Оголошено тендер
406 517.34
UAH
Номер:
da990fd311864a24853cebfce7a3820c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-004737-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Контактна особа:
Ямчук Юлія 380508762209 yuliyayamchuk@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
406 517.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папки архівні та обкладинки до спадкових справ для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.06.2026 11:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601010 - Керівництво та управління у сфері юстиції
Сума406 517.34 UAH