-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сітка Рабиця
Оголошено тендер
117 360.00
UAH
Номер:
b74ad0413aab48c4853829a49828ca00
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-002204-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Гоголя, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Гоголя, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
117 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сітка Рабиця
Примітки:
ТМЦ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
11.06.2026 09:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума117 360.00 UAH