• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стрічка ФУМ

Оголошено тендер

329 257.20 UAH
Номер: 52377d2e4f8d4f219174fe59dec14412
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-10-015657-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 329 257.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стрічка ФУМ
Примітки: Додано до плану.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 10.06.2026 16:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума329 257.20 UAH