-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»
Оголошено тендер
2 206 566.40
UAH
Номер:
74055b4d81e54ad499f639a9d9444dc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-10-014897-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25725715
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, пр.Університетський, будинок 27 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25725715
-
Контактна особа:
Ширкіна Інна Вікторівна 0989768143 biblioteka_vzr@ua.fm
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пр.Університетський, будинок 27 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 206 566.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
10.06.2026 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума2 206 566.40 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-131025-170ABEB9
Назва проєкту:
Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК "Міська бібліотека для дорослих" КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м.Кривий Ріг Дніпропетровська область
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-131025-170ABEB9