-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Оголошено тендер
354 522.00
UAH
Номер:
4a582e6abef945eb9a6780b729492c1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-10-012360-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул. Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул. Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
354 522.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування:
10.06.2026 15:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума354 522.00 UAH