-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання поточного ремонту на Об’єкті: «Поточний ремонт зовнішньої мережі гарячого водопостачання в/м №_____________ м. Вінниця (аварійна ділянка ТК2-ТК-3)»
Оголошено тендер
723 663.85
UAH
Номер:
e4035bd7acb643089493659890c14604
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-003976-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08320218
-
Адреса:
21015, Україна, Вінницька область, місто ВІННИЦЯ, вулиця СТРІЛЕЦЬКА, будинок 87
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08320218
-
Адреса:
21015, Україна, Вінницька область, місто ВІННИЦЯ, вулиця СТРІЛЕЦЬКА, будинок 87
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
723 663.85 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виконання поточного ремонту на Об’єкті: «Поточний ремонт зовнішньої мережі гарячого водопостачання в/м №_____________ м. Вінниця (аварійна ділянка ТК2-ТК-3)»
Примітки:
* Примітки:
- застереження: безпосередня інформація (відомості) про місцезнаходження, адреси та/або місце розташування об'єктів будівництва, інших об’єктів, відносно яких виконуються роботи та/або надаються послуги, або куди постачаються товари приховані в планах, оголошеннях, тендерних документаціях, протоколах, договорах, додатках до договорів, додаткових угодах та в інших документах, що оприлюднюються для вільного доступу, оскільки така інформація (відомості) є чутливою, та такою, що може загрожувати національній/громадській безпеці та порядку, може призвести до загрози життю та здоров'ю людей, або створити умови для диверсій чи терористичних актів, загрожує безпеці об’єктів критичної інфраструктури (підстава: п. 3(8) Прикінцевих та перехідних положень Закону, п. п. 4, 18, 27 Особливостей).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.06.2026 10:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума723 663.85 UAH