• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення моніторингу техногенної сейсмічності на межі санітарно-захисної зони під час виконання гірничих робіт

Оголошено тендер

367 392.00 UAH
Номер: 823325b244194d988bd1981b97ef8b28
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-09-013812-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 367 392.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення моніторингу техногенної сейсмічності на межі санітарно-захисної зони під час виконання гірничих робіт
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування: 09.06.2026 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума367 392.00 UAH