-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітор
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
cd6db451e6644844bd7c00a4a5552fdd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-013286-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монітор
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
09.06.2026 15:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума60 000.00 UAH