• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Друковані книги

Оголошено тендер

82 677.00 UAH
Номер: 1967501e7b38476d91778f9adf8bf161
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-09-011574-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені Софії та Олександра Русових"
Замовник: Комунальний заклад "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені Софії та Олександра Русових"
Очікувана вартість: 82 677.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Друковані книги
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книги
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 09.06.2026 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума82 677.00 UAH