• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

Оголошено тендер

106 432.00 UAH
Номер: c5b2866fc62a42ab9c66b6ef8da28efc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-08-003357-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 106 432.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 08.06.2026 10:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Голки стоматологічні ін'єкційні MASTER розм. 0,3х25 мм; 0,4х36 мм, 100шт
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 пачка
Період постачання (не задано)
Профайли SOCO SC Assorted №6 25мм
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 40 пачка
Період постачання (не задано)
K-Files Mani №15-40. 25мм 6шт ручний файл
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 40 пачка
Період постачання (не задано)
Наконечник турбінний з кнопковою фіксацією бора (М4) СОХО
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Кутовий наконечник для мікромотора з кнопковою фіксацією бора СОХО
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Пульпоекстрактори Barbed broach 25мм 10шт/уп
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 40 пачка
Період постачання (не задано)
Дзеркало стоматологічне Ханекрат Економі
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 50 штука
Період постачання (не задано)
Серветки для пацієнта стоматологічні нагрудні (500шт/уп)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 3 пачка
Період постачання (не задано)
Лентуло (Lentulo) каналонаповнювачі №2 25мм(4шт) Mani
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 пачка
Період постачання (не задано)
Бори діамантові для турбінного наконечника в асортименті
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 150 штука
Період постачання (не задано)
Бори твердосплавні для кутового наконечника в асортименті
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 50 штука
Період постачання (не задано)
Слиновідсмоктувачі стоматологічні зі знімним наконечником (100шт/уп)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 пачка
Період постачання (не задано)
Ендомотор Woodpecker E Com +
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2100 - Стоматологічна допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолодимир
Сума106 432.00 UAH