• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень в будівлі Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, 8

Оголошено тендер

4 949 000.00 UAH
Номер: 9f281bec06b841abb8a9df68846db6f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-05-010879-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДНІПРОВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДНІПРОВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 4 949 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень в будівлі Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, 8
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
Дата опублікування: 05.06.2026 14:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень в будівлі Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, 8
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума4 949 000.00 UAH