-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви
Оголошено тендер
52 000.00
UAH
Номер:
a7bbcd212ba6430bafdb9a75e6dc354c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-05-008992-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26553305
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Миру, 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26553305
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Миру, 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
52 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.06.2026 13:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума52 000.00 UAH