-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій. Поточний ремонт тротуару по вулиці Погранична від вулиці Героїв Рятувальників до провулку Корабелів (непарна сторона) у Заводському районі міста Миколаєва
Оголошено тендер
2 310 203.00
UAH
Номер:
175aeec3a6d340c290d73abb1e139e32
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-05-004624-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 310 203.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Благоустрій. Поточний ремонт тротуару по вулиці Погранична від вулиці Героїв Рятувальників до провулку Корабелів (непарна сторона) у Заводському районі міста Миколаєва
Примітки:
Площа, що підлягає поточному ремонту тротуару складає 949 м2
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.06.2026 11:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Благоустрій. Поточний ремонт тротуару по вулиці Погранична від вулиці Героїв Рятувальників до провулку Корабелів (непарна сторона) у Заводському районі міста Миколаєва
Кількість
949 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума2 310 203.00 UAH