• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Апаратно-програмні комплекси на базі персонального комп`ютера (у складі: системний блок, монітор, комплект клавіатури та мишки, операційна система)

Оголошено тендер

572 208.00 UAH
Номер: f158d8582bba4a0181b1de472c9bb16f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-05-003349-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Очікувана вартість: 572 208.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Апаратно-програмні комплекси на базі персонального комп`ютера (у складі: системний блок, монітор, комплект клавіатури та мишки, операційна система)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.06.2026 10:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Апаратно-програмні комплекси на базі персонального комп`ютера (у складі: системний блок, монітор, комплект клавіатури та мишки, операційна система)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 14 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума572 208.00 UAH