• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з розробки та розміщення Спецпроєктів у Медіа

Оголошено тендер

504 000.00 UAH
Номер: 690efb65a9894dab8d2d404c7e4c143a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-05-001078-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 504 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розробки та розміщення Спецпроєктів у Медіа
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Кислюк Т.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Дата опублікування: 05.06.2026 09:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума504 000.00 UAH