-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аланінамінотрансфераза (ALT/GPT ) (1*1000мл) – 5 штук, Аспартатамінотрансфераза (AST/GOT) (1*1000мл) – 5 штук, а-Амілаза EPS (1*150 мл) – 6 штук, y-Глутамінтрансфераза (y-GT) (1*300 мл) – 9 штук, Лужна фосфотаза (ALP)-АМР (1*300мл) – 8 штук, Білірубін (загальний) (2*500мл) Biosystems – 9 штук, Білірубін (прямий) (2*500мл) – 17 штук, Тригліцериди (10*60мл) – 5 штук, HDL-Холестерин прямий (1*320мл) – 15 штук, LDL-Холестерин прямий (1*160мл) – 15 штук, Холестерин (1*1000мл) – 15 штук, Глюкоза (1*1000мл) – 9 штук, Кальций-Арсеназо (1*200мл) – 2 штуки, Залізо-Феррозин (1*200мл) – 2 штуки, Білок (загальний) (2*250) – 2 штуки, Сечовина/Азот сечовини (УФ-метод) (1*1000мл) – 4 штуки, Креатинін (1*1000мл) – 7 штук, Сечова кислота (1*1000 мл) – 4 штуки, Альбумін (1*250мл) – 2 штуки, Концентрований миючий розчин 500мл – 5 штуки, Кислотний миючий розчин (4*20мл) – 3 штуки, Лужний миючий розчин (4*15мл) – 3 штуки, Протромбіновий час (РТ) (4*5мл) – 50 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*4мл) – 20 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*16мл) – 15 штук, Фібріноген Clauss (4*2мл) – 35 штук, Фібріноген Clauss (4 *15мл) - 25 штук, Коагуляційний контроль 1 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний контроль 11 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний калібратор (4*1 мл) – 1 штука, Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (1*144мл) – 10 штук, Гемоглобін А1С контроль (підвищенний) (1*0,5мл) – 2 штуки, Стандарт Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (4*0,5мл) – 4 штуки, Біохімічний калібратор (Human) (5*5 мл) – 2 штуки, Біохімічна контрольна сироватка (Human) (5*5 мл) – 3 штуки.
Оголошено тендер
2 190 285.89
UAH
Номер:
b0f46da8e4434ab09c0848ef5f785131
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-03-001677-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 190 285.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аланінамінотрансфераза (ALT/GPT ) (1*1000мл) – 5 штук, Аспартатамінотрансфераза (AST/GOT) (1*1000мл) – 5 штук, а-Амілаза EPS (1*150 мл) – 6 штук, y-Глутамінтрансфераза (y-GT) (1*300 мл) – 9 штук, Лужна фосфотаза (ALP)-АМР (1*300мл) – 8 штук, Білірубін (загальний) (2*500мл) Biosystems – 9 штук, Білірубін (прямий) (2*500мл) – 17 штук, Тригліцериди (10*60мл) – 5 штук, HDL-Холестерин прямий (1*320мл) – 15 штук, LDL-Холестерин прямий (1*160мл) – 15 штук, Холестерин (1*1000мл) – 15 штук, Глюкоза (1*1000мл) – 9 штук, Кальций-Арсеназо (1*200мл) – 2 штуки, Залізо-Феррозин (1*200мл) – 2 штуки, Білок (загальний) (2*250) – 2 штуки, Сечовина/Азот сечовини (УФ-метод) (1*1000мл) – 4 штуки, Креатинін (1*1000мл) – 7 штук, Сечова кислота (1*1000 мл) – 4 штуки, Альбумін (1*250мл) – 2 штуки, Концентрований миючий розчин 500мл – 5 штуки, Кислотний миючий розчин (4*20мл) – 3 штуки, Лужний миючий розчин (4*15мл) – 3 штуки, Протромбіновий час (РТ) (4*5мл) – 50 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*4мл) – 20 штук, Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*16мл) – 15 штук, Фібріноген Clauss (4*2мл) – 35 штук, Фібріноген Clauss (4 *15мл) - 25 штук, Коагуляційний контроль 1 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний контроль 11 (4*1мл) – 1 набір, Коагуляційний калібратор (4*1 мл) – 1 штука, Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (1*144мл) – 10 штук, Гемоглобін А1С контроль (підвищенний) (1*0,5мл) – 2 штуки, Стандарт Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (4*0,5мл) – 4 штуки, Біохімічний калібратор (Human) (5*5 мл) – 2 штуки, Біохімічна контрольна сироватка (Human) (5*5 мл) – 3 штуки.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
03.06.2026 09:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аланінамінотрансфераза (ALT/GPT ) (1*1000мл)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Аспартатамінотрансфераза (AST/GOT) (1*1000мл)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
а-Амілаза EPS (1*150 мл)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
y-Глутамінтрансфераза (y-GT) (1*300 мл)
Кількість
9 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Лужна фосфотаза (ALP)-АМР (1*300мл)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Білірубін (загальний) (2*500мл) Biosystems
Кількість
9 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Білірубін (прямий) (2*500мл)
Кількість
17 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Тригліцериди (10*60мл)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
HDL-Холестерин прямий (1*320мл)
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
LDL-Холестерин прямий (1*160мл)
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Холестерин (1*1000мл)
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Глюкоза (1*1000мл)
Кількість
9 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кальций-Арсеназо (1*200мл)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Залізо-Феррозин (1*200мл)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Білок (загальний) (2*250)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Сечовина/Азот сечовини (УФ-метод) (1*1000мл)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Креатинін (1*1000мл)
Кількість
7 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Сечова кислота (1*1000 мл)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Альбумін (1*250мл)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Концентрований миючий розчин 500мл
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кислотний миючий розчин (4*20мл)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Лужний миючий розчин (4*15мл)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Протромбіновий час (РТ) (4*5мл)
Кількість
50 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*4мл)
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) (4*16мл)
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Фібріноген Clauss (4*2мл)
Кількість
35 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Фібріноген Clauss (4 *15мл)
Кількість
25 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Коагуляційний контроль 1 (4*1мл)
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Коагуляційний контроль 11 (4*1мл)
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Коагуляційний калібратор (4*1 мл)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (1*144мл)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гемоглобін А1С контроль (підвищенний) (1*0,5мл)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Стандарт Гемоглобін А1С-прямий (HbA1c-DIR) (4*0,5мл)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Біохімічний калібратор (Human) (5*5 мл)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Біохімічна контрольна сироватка (Human) (5*5 мл)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 190 285.89 UAH