-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33124100-6 – Діагностичні прилади), (НК 024:2023- 17148 — Пульсоксиметр із живленням від мережі) Пульсоксиметр
Оголошено тендер
5 173.33
UAH
Номер:
72fa29ac7ff942f58ea81ea671aecd70
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-02-011580-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 173.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33124100-6 – Діагностичні прилади), (НК 024:2023- 17148 — Пульсоксиметр із живленням від мережі)
Пульсоксиметр
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.06.2026 14:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума5 173.33 UAH