-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт обладнання систем контролю доступу, відеоспостереження, охоронної, пожежної сигналізацій, обладнання систем передачі даних
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
840fc78c07644deea6322af38ef3f8f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-02-010922-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ремонт обладнання систем контролю доступу, відеоспостереження, охоронної, пожежної сигналізацій, обладнання систем передачі даних
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
02.06.2026 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 000.00 UAH