-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК ЄЗС Код ДК 021:2015 – 33696500-0 «Лабораторні реактиви» (33690000-3 «Лікарські засоби різні»)
Оголошено тендер
97 787.36
UAH
Номер:
b88685ac5807431e881befa9f5044a16
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-29-004893-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05381662
-
Адреса:
61157, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, буд. 148
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05381662
-
Адреса:
61157, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, буд. 148
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
97 787.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК ЄЗС Код ДК 021:2015 – 33696500-0 «Лабораторні реактиви» (33690000-3 «Лікарські засоби різні»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33696500-0 Лабораторні реактиви
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
29.05.2026 12:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума97 787.36 UAH