-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
Оголошено тендер
253 330.00
UAH
Номер:
9cf76512af484e0aa59e8f6e7dfb032c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-28-015759-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
253 330.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.05.2026 21:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума253 330.00 UAH