-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для ЗДО с. Магала. Код ДК 021:2015:09110000-3 тверде паливо.Згідно п.10 постанови КУ № 1178.
Оголошено тендер
175 000.00
UAH
Номер:
7552e65895204d00ac7ea85e696c4b27
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-28-010868-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417636
-
Адреса:
60313, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, село Магала, вулиця Грігорія Нандріша, буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417636
-
Адреса:
60313, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, село Магала, вулиця Грігорія Нандріша, буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для ЗДО с. Магала. Код ДК 021:2015:09110000-3 тверде паливо.Згідно п.10 постанови КУ № 1178.
Примітки:
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для ЗДО с. Магала. Код ДК 021:2015:09110000-3 тверде паливо.Згідно п.10 постанови КУ № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
28.05.2026 14:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для ЗДО с. Магала. Код ДК 021:2015:09110000-3 тверде паливо.Згыдно п.10 постанови КУ № 1178.
Кількість
14 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяМагальська
Сума175 000.00 UAH