-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para12 Extend 1*2.5мл (норма) -5 штук, ABX-Cleaner 1л, (L) ферментативний розчин – 40 штук, ABX-Minidil LMG 20 л (L) ізотонічний розчин – 8 штук, ABX-Minilyse LMG 1л, (L) лізуючий розчин – 8 штук, ABX-Difftrol (2N),розчин для контролю – 3 набір, ABX-Minoclair 0.5л, (L) розчин для промивки – 8 штук, ABX-Diluent 20л, (L) ізотонічний розчин – 10 штук, Whitediff 1л, (L) лізуючий розчин – 20 штук, URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок) – 8 набір, URS-200 Розчин для очищення – 17 штук, URS-300 Розчин для глибокої очистки – 5 штук, URS-14H Смужки реагентні – 150 набір, Фарбник по Романовсюкому,1л, з буфером – 2 штук, Фарбник-фіксатор по Май-Грюнвальду,1л – 2 штук, Імерсійна олія для мікроскопії НР060.01(100мл) – 5 флакон, СРБ-латекс-тест Гранум – 20 паковань, АСЛ-О-латекс-тест Гранум – 20 паковань, Діагностичний моноклональний реагент анти-А (10мл) – 2 флакон, Діагностичний моноклональний реагент анти-В (10мл) – 2 флакон, Діагностичний моноклональний реагент анти-D (10 мл) – 2 флакон.
Оголошено тендер
897 167.30
UAH
Номер:
682199283dd9417983b7f7f4fc72c4b0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-28-010420-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39051031
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Левітана,62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
897 167.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para12 Extend 1*2.5мл (норма) -5 штук, ABX-Cleaner 1л, (L) ферментативний розчин – 40 штук, ABX-Minidil LMG 20 л (L) ізотонічний розчин – 8 штук, ABX-Minilyse LMG 1л, (L) лізуючий розчин – 8 штук, ABX-Difftrol (2N),розчин для контролю – 3 набір, ABX-Minoclair 0.5л, (L) розчин для промивки – 8 штук, ABX-Diluent 20л, (L) ізотонічний розчин – 10 штук, Whitediff 1л, (L) лізуючий розчин – 20 штук, URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок) – 8 набір, URS-200 Розчин для очищення – 17 штук, URS-300 Розчин для глибокої очистки – 5 штук, URS-14H Смужки реагентні – 150 набір, Фарбник по Романовсюкому,1л, з буфером – 2 штук, Фарбник-фіксатор по Май-Грюнвальду,1л – 2 штук, Імерсійна олія для мікроскопії НР060.01(100мл) – 5 флакон, СРБ-латекс-тест Гранум – 20 паковань, АСЛ-О-латекс-тест Гранум – 20 паковань, Діагностичний моноклональний реагент анти-А (10мл) – 2 флакон, Діагностичний моноклональний реагент анти-В (10мл) – 2 флакон, Діагностичний моноклональний реагент анти-D (10 мл) – 2 флакон.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
28.05.2026 14:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para12 Extend 1*2.5мл (норма)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
ABX-Cleaner 1л, (L) ферментативний розчин
Кількість
40 штука
Період постачання
до 31.12.2026
ABX-Minidil LMG 20 л (L) ізотонічний розчин
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
ABX-Minilyse LMG 1л, (L) лізуючий розчин
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
ABX-Difftrol (2N),розчин для контролю
Кількість
3 набір
Період постачання
до 31.12.2026
ABX-Minoclair 0.5л, (L) розчин для промивки
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
ABX-Diluent 20л, (L) ізотонічний розчин
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Whitediff 1л, (L) лізуючий розчин
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
URS-100 Розчин миючий (Первинна рідина/Порошок)
Кількість
8 набір
Період постачання
до 31.12.2026
URS-200 Розчин для очищення
Кількість
17 штука
Період постачання
до 31.12.2026
URS-300 Розчин для глибокої очистки
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
URS-14H Смужки реагентні
Кількість
150 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Фарбник по Романовсюкому,1л, з буфером
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Фарбник-фіксатор по Май-Грюнвальду,1л
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Імерсійна олія для мікроскопії НР060.01(100мл)
Кількість
5 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
СРБ-латекс-тест Гранум
Кількість
20 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
АСЛ-О-латекс-тест Гранум
Кількість
20 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Діагностичний моноклональний реагент анти-А (10мл)
Кількість
2 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Діагностичний моноклональний реагент анти-В (10мл)
Кількість
2 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Діагностичний моноклональний реагент анти-D (10 мл)
Кількість
2 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума897 167.30 UAH