• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Придбання сонячних електростанцій для закладів освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження

Оголошено тендер

24 972 140.00 UAH
Номер: aa2fe1f7daaa46f59f68a98b0cb9bc6f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-28-010396-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 24 972 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання сонячних електростанцій для закладів освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Примітки: Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.05.2026 14:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сонячна електростанція для закладів освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження (потужність не менше 20 кВт з 3- ма акумуляторними батареями)
Код ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установка
Кількість 15 штука
Період постачання (не задано)
Сонячна електростанція для закладів освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження (потужність не менше 20 кВт з 4- ма акумуляторними батареями)
Код ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установка
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума24 972 140.00 UAH