-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарби та емалі
Оголошено тендер
373 330.00
UAH
Номер:
fea3da10599248c89ed380fcdd6828e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-26-015841-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44054694
-
Адреса:
68400, Україна, Одеська область, Арцизький р-н, місто Арциз, вул.Соборна, будинок 44Л
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44054694
-
Адреса:
68400, Україна, Одеська область, Арцизький р-н, місто Арциз, вул.Соборна, будинок 44Л
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
373 330.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фарби та емалі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 Фарби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.05.2026 16:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фарби та емалі
Кількість
1010 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяАрциз
Сума373 330.00 UAH