-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Первинний інструмент для слюсарів, токарів
Оголошено тендер
247 280.00
UAH
Номер:
768c84c4c63a47dcb61e3607d053cb75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-26-008650-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ТРАНСПОРТУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544555
-
Адреса:
02092, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Машиністівська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ТРАНСПОРТУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544555
-
Адреса:
02092, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Машиністівська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
247 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Первинний інструмент для слюсарів, токарів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.05.2026 13:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума247 280.00 UAH