-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука
Оголошено тендер
1 190 101.66
UAH
Номер:
f6348d16ddb1484d96841e176d4019d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-26-006622-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 190 101.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука
Примітки:
J02010101 - ІМПЛАНТОВАНІ НЕЙРОСТИМУЛЯТОРИ ДЛЯ ГЛИБОКОЇ СТИМУЛЯЦІЇ МОЗКУ (DBS), ІЗ МОЖЛИВІСТЮ ПЕРЕЗАРЯДКИ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
НК 024:2023:
37307 Система глибокої електричної стимуляції мозку
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.05.2026 11:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука
×
-
НК 024:2023:
37307 Система глибокої електричної стимуляції мозку
Кількість
3 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума1 190 101.66 UAH