• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плата перетворювача DC-DC (ДК 021:2015: 31220000-4 - Елементи електричних схем)

Оголошено тендер

18 518.00 UAH
Номер: a09d276cd0d34d40a137d8b94cc93199
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-26-005425-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 18 518.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плата перетворювача DC-DC (ДК 021:2015: 31220000-4 - Елементи електричних схем)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.05.2026 11:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума18 518.00 UAH