-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено тендер
105 000.00
UAH
Номер:
aaeee28f042c4334b7ce0d65ce36ebd5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-26-002445-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради "Фастівська багатопрофільна лікарня" інтенсивного лікування
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994238
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, місто Фастів, вулиця Героїв Чорнобиля,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради "Фастівська багатопрофільна лікарня" інтенсивного лікування
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994238
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, місто Фастів, вулиця Героїв Чорнобиля,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
105 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
26.05.2026 09:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума105 000.00 UAH