• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (стропи)

Оголошено тендер

151 120.80 UAH
Номер: 0578fe4bf79a4bcd8ead141ae9089ff7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-26-002441-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 151 120.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (стропи)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 26.05.2026 09:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума151 120.80 UAH