-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із збирання та оброблення інфекційно небезпечних медичних відходів, фармацевтичних та інших токсикологічно небезпечних відходів з наданням відповідного пакування, код 90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
351 850.00
UAH
Номер:
38993e39c826466a9c551f5821d42433
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-20-012554-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000300
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Хворостянка, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000300
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Хворостянка, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
351 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із збирання та оброблення інфекційно небезпечних медичних відходів, фармацевтичних та інших токсикологічно небезпечних відходів з наданням відповідного пакування, код 90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування:
20.05.2026 14:57
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Для проведення послуг з із збирання та оброблення інфекційно небезпечних медичних відходів, фармацевтичних та інших токсикологічно небезпечних відходів з наданням відповідного паковання Замовник здійснює дану закупівлю з технічними вимогами передбаченими Додатком до тендерної документації, оскільки вказана послуга за своїми якісними, характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника. Тому для дотримання принципів Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178, замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даної послуги. Ідентифікатор закупівлі UA-2026-05-20-011002-a Джерело фінансування : власні кошти від господарської діяльності (кошти НСЗУ та кошти спеціального рахунку) Очікувана вартість предмета закупівлі: 351 850,00 грн. з ПДВ. З них за рахунок коштів НСЗУ – 292 980,00 грн. та за рахунок коштів від надання платних послуг – 58 870,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена через пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну, до якої відноситься в тому числі: інформація про ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro", на аналогічних торгівельних електронних майданчиках та отриманих комерційних пропозицій. Місце надання Послуг: м.Суми, вул. Хворостянка,3, вул. Металургів,38, Україна, 40004; Виконавець надає Послуги протягом 3-х робочих днів з дня отримання заявки Замовника.
-
Дата публікації:
20.05.2026 15:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від надання платних послуг
Сума58 870.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума292 980.00 UAH